teisipäev, 27. september 2016

Lambalaboratoorium!


Täna käisime LAMBALABORATOORIUMIS - lambaid vaatamas, uurimas ja puutumas. Vahva üritus toimus Mäeotsa külas, meie sõbra Kristo kodus, kus Kristo ema Kerli ja isa Alar näitasid meile lisaks lammastele ka teisi koduloomi ja kodulinde.

Nägime lambaid, VÄGA palju erinevaid lambaid - suuremaid ja väiksemaid, valgeid ja musti ning nägime isegi jäärasid ehk isaseid lambaid.


Siin pildil on jäärad  - isased lambad. Nemad olid teistest lammastest eraldi ja neid oli vähem.


Aga kui te arvate, et lambalaboratooriumis on ainult lambad, siis te eksite rängalt! Vaadake, keda me veel nägime! :) Nägime hanesid ning andsime neile saia süüa!
Veel nägime kanu...

 
...ja parte, kes tahtsid meie eest põgeneda :) 

Saime silitada pehmeid küülikuid...
ja leidsime veel ühed uued sõbrad - kitsed!Ja ühes õiges laboratooriumis on ikka masinavärki ka - Kristo perel on igasugu huvitavaid põllutööriistu, kas teie teate, millega on tegu?Ja viimasena näitame teile telefoniputkat. Kas teil on selline asi kodus? Kristo perel küll on! 

MEIL OLI VÄGA VAHVA HOMMIK JA SOOVIME SÜDAMEST TÄNADA PEREKOND ILPI, ET NAD KUTSUSID MEID LAHKELT OMA KOJU JA ÕPETASID MEILE VÄGA PALJU KODULOOMADE JA KODULINDUDE KOHTA! SUUR AITÄH, SÜGAV KUMMARDUS JA PIKK PAI!

Kommentaare ei ole: