laupäev, 25. november 2017

Virga poole vaatab igaüks, laisa poole pööratakse selg!

Kadripäeva ootuses tuletasime sel nädalal meelde, kuidas olla virk - tegime käsitööd, tegutsesime palju nii õues kui ka toas ning reedel käisime katri jooksmas.

Vanasti oli nii, et Kadripäevast lõpetati välitööd ning naised hakkasid rohkem tegelema käsitööga. Kuna käsitöö on huvitav ja vahva, proovisime kõik koos teha sama - selgeks sai nii heegeldamine kui ka tikkimine.
Keti heegeldamine
TikkimineMängisime mängu "Vanad sõnad-targad sõnad", kus õppisime sõnadest lauseid moodustama ning neid kaaslastele selgitama.


Käisime palju õues: männikus mängisime loodusest leitud vahendite abil trips-traps-trulli, jooksime puukulli mängus. On rõõm näha, et Mesimummide lapsed mängivad õues "tiimides" - üheskoos arutatakse läbi plaanid ning oma tiimi strateegiad. 


Käisime katri jooksmas oma sõprade (rühm Rukkisinine) juures - lapsed esitasid julgelt õpitud mõistatusi, mängisime "Volli" ja "Tere Toomas, tere Tõnu" laulumängu, õpetasime sõpradele rütmimängu "Ütle üks", õppisime mängima kadripeitust ja laulsime-tantsisime koos sõpradega.

Hiljem saime mängida oma sõprade rühmas ja nendega koos õuesSee nädal näitas, et Mesimummide seas ei ole mitte ühtegi laiska last - kõik virgad koos!👍

Kommentaare ei ole: