reede, 23. detsember 2016

Jõuludeks valmistusime pikalt

Kuna jõulud on meie jaoks väga tähtsad pühad, siis valmistusime neiks ka suurejooneliselt - siin saate lähemalt näha, mis toimetused on olnud Mesimummide rühmas.

Tegime kuuseehteid - varem vilditud pallid tegime liimiseks ning igaüks sai valida ühe sädeluse, kuhu sisse oma ehe kasta. Hiljem aitas õpetaja Liisi ehtele ka aasa külge panna.

Teiseks kuuseehteks meisterdasime lõbusad mütsikesed lõngast.

Kuuse kaunistamiseks meisterdasime ka ühe lõbusa pärlitest keti, mille muutsime hiljem ka sädelevaks.

Ja kes suudaks unustada ka jõulukaarte - seekord otsustasime tikkimise kasuks.


Tänu tädi Ingale saime kaunistada ka piparkooke :) Mängisime ka jõuludele kohast mängu  "Tähelepanelik päkapikk"kui kõik askeldused valmis, siis kaunistasime koos oma rühma kuusekese ka ära - veelkord tänud Kristole ja ta isale Alarile kauni jõulukuuse eest! :)
Nagu näete, oli meie pühade-eelne aeg täis erinevaid käelisi tegevusi, sest meie peame väga tähtsaks lapse peenmotoorika arendamist, et lapse käed ja näpud oleksid piisavalt arendatud pliiatsite, kääride jm. hoidmiseks. Ja näete kui vahva saab üks arendustöö olla - täis rõõmus ja kilkeid :)

Mesimummide jõulupidu

21. detsembril toimus meie rühma jõulupidu, kus nägime vahvat näidendit päkapikust, kes kaotas oma mütsi. Meie rühmast osales näidendis 3 last - Kristofer Koit, Mihkel ja Matthias. Teised lapsed olid laulvad ja tantsivad lumehelbed. Meie arvame, et kõik olid väga tublid ja täitsid oma lubadust - andsid endast 100%. KIITUS!
Siin on meie vahvad lumehelbekesed laulmas
...ja tantsimas
Jõulupeolised :)


Ja lõpuks saabus ka meie kauaoodatud jõuluvana!

Kõik koos esitasime talle oma rühma luuletuse - Jõuluvana kaotas kinda


Koos sai ka üks vahva tants tehtud

Jätsime armsa jõuluvanaga hüvasti ja tegime lõpuks ka ühe ilusa rühmapildi :) 


Pidu oli lõbus, lapsed olid tublid ja meie oleme südamest tänulikud armsatele lapsevanematele ilusate kingituste eest! Soovime teile kõigile kauneid ja rahulikku pühi ning kohtume uuel aastal!
NB! Kui keegi tegi rohkem pilte ka koolieelikute esinemistest, siis palume neid ka meile saata, et saaksime neid blogis kõigiga jagada :)