neljapäev, 18. mai 2017

Mesimummide röövlipäev

Täna veetsime ühe imetoreda päeva koos oma Puhja sõpradega, nimelt tähistasime Röövlipäeva. Kõik lapsed olid tänaseks ilusti röövliriided selga saanud ning hakkasime Männikus lustima.

Esimeseks tegevuseks oli aaretejaht, selleks jaotasime lapse kolme rühma - punane rühm, kollane rühm ja sinine rühm ning iga rühmaga läks kaasa 1-2 õpetajat. Erinevaid vihjeid otsides ja aaretekaarti uurides said kõik lapsed suure tööga hakkama - leidsime varanduse!💰💰💰
 

Seejärel asusime mängima laululava juurde - seal me mõõklesime, otsisime kalliskive, mängisime mere-Aliast ja sõime röövlisnäkke, milleks olid kõrsikud, vahvlid ja piraadi krõpsud.

Peo lõppedes sai ikka õige röövel ka sellekohase tunnuse - medalioni, kuhu kirjutas peale oma nime ning kleepis sinna külge ka enda pildi. Meie rühmas oli täna 14 röövlit, üks uhkem kui teine!

Oleme südamest tänulikud kõigile lapsevanematele, kes olid oma lapsele tänaseks teemakohased riided (ja aksessuaarid) otsinud - tänu teile oli see päev väga vahva ja meeldejääv, aitäh!💗

esmaspäev, 15. mai 2017

Mesimummide käigud

Nagu teada, oleme tõelised töömesilased - hetkekski paigal ei püsi. Eelmisel nädalal käisime lausa kahel õppekäigul. Onu Illar näitas meile oma ilusat aeda ja rääkis erinevatest taimedest ning nende kasvatamisest. Teine õppekäik viis meid Karijärvele, Kirke juurde hobuseid uudistama.

Onu Illaril uhke maja asub Konguta Valla sotsiaalmaja juures. Ta näitas meile kivitaimlat, erinevaid puid-põõsaid ja kauneid lilli. Lisaks kõigele oskab see tubli mees ka näputööd teha - need uhked padjad on päris tema enda tehtud. Nii mõnigi laps uuris, ka neid patju oleks võimalik ka endale osta.😃


Nagu mainitud, kutsus meid külla ka Kirke, kelle toredad vanemad tutvustasid meile hobuseid - saime neid paitada, toita ja isegi ratsutada. Kirke isa Martin näitas meile ka varustust, mis hobusega kaasas käib.


Kirke ema Tiina näitas meile ka aeglast traavi ja galoppi. 

🐎💮🐎Oleme teile südamest tänulikud, et aitasite laste maailmapilti nii vahva üritusega avardada!🐎💮🐎