esmaspäev, 20. mai 2019

LIND ON ÕHUS, KALA VEES! 🌊

Möödunud nädal oli Mesimummide jaoks väga toimekas ja põnev - saime teada palju uusi asju ning käisime ka õppekäigul. Üheskoos uurisime erinevaid veekogusid ja tutvusime neis elavate loomakestega.

Uurisime, missugune näeb välja puhas vesi ja püüdsime kõrrega topsides mulistada, nagu väikesed kalakesed.🐟🐠

🐟Nädala jooksul tegime kunstitööd vesivärvide, plastiliinide ja kleepsude abil - tulemuseks imeilusad pildid toredatest kaladest!🐟
tausta katmine


kiletrükk



plastiliini rebimine ja vajutamine



Uurisime kalakesi ka veidi lähemalt - lapsed said katsuda ja nuusutada päris kala ning koolieelikutega õppisime kala puhastamist. 

 




Panime oma sõbrad konnakesed hüppama, tegime seda nii üksimängus kui ka grupiga koos. Koolieelikud aitasid häälida sõnu piltidelt, kuhu konnad hüppasid!



🐠Naljakalade mängus õppisime eristama kujundeid RING, RUUT, RISTKÜLIK ja KOLMNURK. Iga laps püüdis kiiruse peale kalu, mille peale oli joonistatud õige kujund. 🎣

🐟🐡Uurisime raamatust pilte loomadest, kes elavad erinevates veekogudes. 🐢🌊

Koolieelikud kleepisid mitmest kujundist kokku kurja haikala pildi.😮

Käisime õppekäigul Järvemuuseumisse, kus saime teada palju uut kalakeste kohta, kes elavad Võrtsjärves.













Oli lõbus nädal sõprade seltsis!

Kommentaare ei ole: