reede, 9. september 2016

Mesimummide askeldused 5.09-9.09

Selle nädala tarkusetera oli Kui tahad, et sul sõpru oleks, ole ise sõbralik. Kõik nädala jooksul tehtud tegevused toetasid tarkusetera kinnistamist ja mõistmist. Sellel nädalal jõudsime päris palju:

  • Me sõitsime mudelautodega hoopis teistsugustel radadel, mis olid I ja A moodi. Läbi selle said lapsed teada, kuidas kirjutatakse I ja A tähte ning said vaheldust tavalisele automängule. Otsisime antud tähti ka liiklusmärkide kirjeldustest.  • Saime teada, et kui ütleme "I", siis on kõigil naeratus näol - jätsime kõik need ilusad I-näod männikus jalutades pildile!

  • Mängisime kuulamise mängu, mille eesmärgiks on leida kuulamise teel paare. Samuti pakkus teadusnurgas tegevust nuusutamise mäng, mis õpetas nuusutamise teel meelde tuletama erinevaid toiduaineid. Kindlasti oleks lastele hea, kui vanemad annaks võimaluse ka kodus erinevate toiduainetega tutvuda, uurida nende lõhna ja välimust.  • Ladusime klotsidest oma nimesid ja tarkusetera.Ja täna käis meil külas õpetaja Meeli, kes tutvastas meile ROBOTEID. Vahvate mesimummidega õppisime programmeerimist!

Oli väga vahva nädal!

Kommentaare ei ole: