kolmapäev, 30. november 2016

Jõuluootuses Mesimummid

Eelmisel pühapäeval oli 1. advent ning ka meie rühmas algas jõuluootus. Sellel nädalal oleme mänginud talvega seotud mänge, rääkinud jõuludest, ootusest ja sellest, kuidas saame teha heategusid kallitele inimestele meie ümber.  Piltidelt näete meie lõbusaid-tegusaid päevi!

Käisime talvises metsas TÄHEDETEKTIIVE mängimas! Kas sina tunned ära tähed, mille meie loodusest leidsime?
V nagu VEND

O nagu ORAV

V nagu VOODI

See võib olla nii V kui ka Y

U nagu USS

D nagu DELFIIN

T nagu TALV

I nagu ISA

I nagu ILUS

S nagu SIGA
Nagu näete, ei leia tähti mitte ainult raamatust, vaid ka loodusest. Minge ka koos perega detektiive mängima ja tähti otsima!

Talvise ilmaga tuleks ju mängida ka talviseid mänge - siin saate mõne mängu emotsioone näha.

Panime paaristööna ja ka üksinda kokku talvepuslesid - tuli välja, et igal pildil oli vahva lumemees Olaf. Kui pusled olid koos, uurisime, mis kujundit need meenutavad.


Mängisime talve-memoryt, kus tutvume talve tunnustega, treenime oma mälu ja keskendumisvõimet.

Lumepalli tähemäng - iga laps valib endale sõnakaardi ja peab kõigile enda sõnas olevatele tähtedele  lumepalliga pihta viskama. Mängus harjutasime ka lihtsamate sõnade kokku lugemist.Isegi meie kunstitööd on lõbusalt talvised, siin saate näha viimaseid meistriteoseid, mille nimeks on "Lumememm jõuluootuses".

Hommikuringides harjutasime grupitööd ja rääkisime headest soovidest. Aga alati leiame aja ka üheks liikumismänguks - pildilt näete, kuidas meie õpime tasakaalu hoidma.


Aga lõppu lisame veel kaks pilti, mis peaks küll igaühele sooja tunde tekitama. Piparkoogid ja jõulusussid. Piparkookide eest täname suure kalli ja paiga Matthiast ja tema ema ning sussid meisterdas meie tubli tädi Maire, aitäh sulle!


Jõuluootuses soovime kõigile soojust südamesse! :) 

Kommentaare ei ole: