pühapäev, 27. november 2016

Meie lõbus reede

See nädal oli Mesimummide jaoks eriti töine - harjutasime hoolega Playbackiks, valmistusime Kadripäevaks ja selle kõige juures õppisime veel tähti, numbreid ja igasugu vahvaid asju. Reedesel päeval olime ikka kõige usinamad. Sellest saate ka natukene pilte näha. 

Hommik algas lõbusalt! Mis te arvate, millest oleks kõige lõbusam kujundeid ja tähti laduda? Meie arvame, et KOMMIDEST. Iga laps valis endale kommipaki ( ja pusis nii kaua kuni selle ISE lahti sai) ja ladus erinevaid kujundeid - meile on tuttavad ring, ruut, ristkülik, kolmurk - ja tähti.


Seejärel proovisime ka tähti teha. Iga laps valis ise tähe(d), mis talle meeldis(id) ning ladus need.

Marellel juhtus selline naljakas lugu, et ta ladus lihtsalt kolm tähte ja kui proovisime need koos kokku lugeda siis oli üllatus suur - saime kokku hoopis SÕNA! Hästi tehtud!

Nii, tähed laotud, kujundid laotud ja meil on hästi palju komme. Mida võiks küll teha? Ikka maailma pikima kommiussi! Ka sellega harjutasime koostöö tegemist - lihtne see ei olnud aga saime hakkama!Kui kommiuss sai valmis, valis iga laps ka endale tubli töö eest ühe kommi. Ülejäänud pakkisime kotti, et need Kadrisantidele anda.

Ei läinudki kaua aega kui kuulsime, et kadrisandid on juba vallas lustimas!

Ja nad jõudsid ka meie juurde! Koos mängisime, laulsime, tantsime, meisterdasime, arvasime ära mõistatusi ja muidugi sõime ka maitsvaid muffineid.


Koos oli väga vahva ning lapsed olid rõõmsad, et sõbrad ka meile külla jõudsid. Nad olid hoolega oma esinemist ette valmistanud ja selle eest teeme neile pika pai ja ütleme "Aitäh, et tulite!"

Kommentaare ei ole: